אייל ספיבק מתווך משרדים להשכרה בתל אביב

אייל ספיבק

מייסד, מנכ"ל ומתווך משרדים להשכרה

  • רישיון סוכן: 31138802
  • אזורי שירות: תל אביב: שרונה וגבעון, חסן ערפה, מנחם בגין צפון, יגאל אלון, אזור הבורסה ולב העיר
  • התמחויות: תיווך משרדים להשכרה בתל אביב ואזור הבורסה, איתור משרדים להשכרה בפריים לוקיישן, משא ומתן וניהול עסקאות, תמיכה מקיפה

על אודות אייל ספיבק

אייל הוא מתווך משרדים להשכרה  עם מעל עשור של ניסיון. אייל מומחה בשוק המשרדים של תל אביב ומרכז הארץ, מתמקד בסיוע לחברות הייטק וסטארט-אפ במציאת מרחב עבודה אידיאלי, משרד המסייע לצמיחת החברות תוך כדי השמת דגש ליעילות העבודה במרחב.
כיום אייל משמש כמנכ"ל לחברת תיווך משרדים להשכרה בתל אביב "נקסט פלייס". אותו הקים בשנת 2016 על סמך הניסיון הרחב שלו והקשרים החזקים עם משקיעים פרטיים, חברות נדל"ן לאומיות וקרנות REIT .
אייל מציע ללקוחותיו ידע ומומחיות רחבה הכוללת ייצוג שוכרים, שכירת משרדים, שיווק, במידת הנדרש שיפוצים והתאמות עבור השטחים ועוד ועוד.
בזכות מיומנותו הגבוהה במו"מ, הבנתו העמוקה של השוק משרדים להשכרה בתל אביב והמחויבות הנמרצת ללקוחותיו, אייל בנה לעצמו שם ידוע בתחום.

תיק הלקוחות העסקי שלו כולל מגוון רחב של חברות:

AI21, Orca Security, SafeBreach, Panorays, Claroty, Bizzabo, JoyTunes, Papaya Gaming, NoTraffic, RiseUp, Ubimo, ActiveFence,  ועוד.

יכולתו של אייל להבין את דרישות העסק של לקוחותיו ולספק להם פתרונות חדשניים ומותאמים הביאו לו אמון ונאמנות מצד הלקוחות, והוא הפך לנכס יקר לכל ארגון שמחפש לנווט בשוק המשרדים התוסס של תל אביב.

שפה: עברית, אנגלית

מיין לפי:

השווה מקומות אירוח

לְהַשְׁווֹת

תפריט נגישות