הצהרת נגישות לנקסט פלייס בע"מ

נקסט פלייס הנה חברה המספקת שירותי תיווך וייעוץ לענף הנדל"ן העסקי (משרדים). אנו מאמינים במתן שירות שוויוני לכלל הלקוחות שלנו והגולשים באתר. אנו פועלים לשיפור תמידי הניתן לגולשים בעלי מוגבלות וללקוחות שלנו איתם אנו יוצאים לסיורים בשטחי משרדים בבניינים בגוש תל אביב. לשם כך, אנו משקיעים משאבים רבים בהנגשת האתר שלנו, וזאת על מנת להפוך אותו לזמין יותר עבור אנשים בעלי מוגבלות.

בבואנו לעשות סיורי פיזי משרדים – טרם יציאה לסיור נכסים בבנייני המשרדים השונים אנו מוודאים כי הסיור יבוצע בהתאם למגבלה הספציפית ונשתדל למנוע מצב בו הנכס הספציפי שנראה אינו תואם את הדרישה ואינו מותאם למיגבלות השונות כפי שהוצג לנו בשיחת תיאום בנושא. ניתן לבקש כי נבצע בדיקה מקדימה עם חברות הניהול והאחזקה ומול בעלי הנכסים של הבניינים, כדי לוודא כי הבניינים והמבנים אותם נפקוד יש להם אישור נגישות ו/או הנם נגישים בפועל לסיור עם בעלי מוגבלויות. כמו כן תוכלו לקבל פרטים מראש אודות המבנה הפיזי של המשרדים לרבות רוחב מעברים, מיקום שירותי נכים במבנה או במידת הצורך אפשרות לבנות במשרד שירותי נכסים אישיים, בדיקה מקדימה על השכרת חניה נגישה במיקום קרוב למעליות ו/או לכניסה לבניין.

שירותים דיגיטליים לבעלי מוגבלויות – אנו כחברה השקענו מאמצים רבים בכדי להקל את השימוש באתר לבעלי מוגבלויות, כחלק מהמאמצים ובמטרה לממש את הרצון להנגיש את האתר שלנו, אנו בנקסט פלייס שואפים לדבוק ככל האפשר בהמלצות התקן הישראלי (ת”י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.1 הבינלאומי.

התאמות ושינוים שביצענו באתר למטרת הנגשתו:

  • האתר מותאם לדפדפנים שונים לשימוש בטלפון הסלולרי.
  • האתר עבר התאמה לתצוגה במסכים ורזולוציות שונות.
    עשינו שינוי באופן הניווט באתר בכדי לפשט את הגלישה בו.
  • השתדלנו לעבור על כל תכני האתר במטרה שיהיו כתובים באופן עקבי, פשוט, ברור והיררכי.
  • רב דפי האתר בעלי מבנה אחיד.
  • רוב (אם לא כל) התמונות באתר הושתל "הסבר טקסטואלי חלופי" ("alt").
  • האתר מאפשר שינוי גודל הגופן באמצעות שימוש במקש Ctrl ומקש + במקלדת.
  • הסרנו את השימוש בתצוגת טקסט נע או מהבהב ברוב העמודים והדפים השונים.

חשוב לציין שלמרות כל מאמצינו להנגיש את כלל העמודים באתר, ועל אף מאמינו לשפר את נגישות האתר – ייתכן שבמהלך הגלישה יתגלו עמודים או פונקציות שטרם הונגשו. אנו ממשיכים לפעול על מנת לשפר את נגישות האתר, ולאפשר שימוש באתר עבור בני אדם הנושאים איתם מוגבלויות שונות.

במידה ונתקלתם בבעיה בנושא נגישות באתר, ניתן לדווח על התקלה באמצעות טופס צור קשר שמופיע באתר (למעבר לטופס צור קשר – לחצו כאן).
ניתן לפנות גם באמצעות פנייה לרכז הנגישות שלנו במייל victor@next-place.co.il

רכיב נגישות ששמנו באתר זה

האתר כולל לרשותכם רכיב נגישות. רכיב נגישות זה ממוקם באופן קבוע בצידו השמאלי של תצוגת האתר. רכיב זה מאפשר את הפעולות הבאות:

  • אפשרות ניווט מקלדת, אפשרות לביטול אנימציות / או ביטול הבהובים, ביצוע שינוי בנושא Contrast – התנגדות תאורה, אפשרות הגדלת טקסט או הקטנת טקסט, אפשרות לשינוי לגופן קריא, אפשרות לסימון כותרות שונות, אפשרות לסימון קישורים ולחצנים לפי הצורך

אנו שמחים לקבל מהגולשים השונים בעיות שהם ניתקלים בהם בשימוש השוטף באתר. במטרה לטפל בבעיה במהירות, נשמח לקבל מכם מייל שמסביר את הבעיה שנתקלתם בה בצורה מפורטת ככל האפשר. אנו מבטיחים לעשות מאמצים להמשיך ולשפר כדי להנגיש לכם את האתר בצורה מיטבית, ולהשיב לפניותיכם בצורה המקצועית ביותר.

צרו קשר להצעות שיפור בנושא נגישות – פרטי רכז הנגישות בחברת נקסט פלייס בע"מ:
victor@next-place.co.il
הצהרת הנגישות עודכנה ביום: 25/10/2023

 

השווה מקומות אירוח

לְהַשְׁווֹת

תפריט נגישות